Kaip pirkti prekę

KATALOGAS. Rinkitės prekes iš katalogų ir patikusias įsidėkite į savo krepšelį, spausdami žymą “Į krepšelį” Nepamirškite pasirinkti norimą dydį ar spalvą.

PIRKIMAS. Skiltyje "Pirkinių krepšelis", kuri pažymėta krepšelio simboliu, matysite išsirinktas prekes, mokesčius, nuolaidas. Čia galėsite redaguoti užsakymą, keisdami prekių kiekį arba pritaikydami nuolaidos kodą.


REGISTRACIJA. Pirkti galima su registracija arba be jos. Tačiau abiem atvejais jums reikės užpildyti pirkėjo duomenis ir siuntimo adresą, kad pirkiniai jus pasiektų kuo greičiau.


PRISTATYMAS. Pristatymo skiltyje pasirinkite pristatymo būdą. Jei nenorite mokėti už pristatymą – galite atsiimti prekes mūsų parduotuvėje patys (adresas – Pramonės 16, Kaunas, Vakarinė galerija, 3 salė, 76 vieta) arba pirkti prekių už didesnę nei 25 eur sumą. Plačiau skaitykite ČIA.
  1. APMOKĖJIMAS. Pasirinkite mokėjimo būdą. Atsiimdami prekes mūsų parduotuvėje, už prekes galite mokėti grynais. Plačiau skaitykite ČIA
 
PREKIŲ IŠSIUNTIMAS. Prekes Jums išsiųsime per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.


PREKIŲ GRĄŽINIMAS. Apie prekių grąžinimą plačiau galite skaityti ČIA, o grąžinimo formą rasite ČIA.


KILUS KLAUSIMAMS. Jei kilo neaiškumų, ar neradote reikiamo dydžio, spalvos ar modelio, susisiekite tel. 8 656 60700 arba ausrineslaiskai@gmail.com